Рушникосушарка електрична 500х500 NAVIN Змійовик права, біла, гарантія
- Виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю
- Має порошкове покриття
- Тип нагрівального елемента – нагрівальний кабель
- Можливість додатково зробити прихований монтаж кабелю підключення
- Товщина стінки стінки: 1,5 мм
- Потужність: 56 Вт;
- Робоча температура (*): до 55°C;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія: 60 міс.
- Підключення: ліве, праве
- Лінійка кольорів: білий
* - при температурі в приміщенні 20°С і номінальній напрузі 230В
Робимо рушникосушарки під замовлення різних розмірів
Функціонал рушникосушарки електричної 500х500 NAVIN Змійовик
- Обігріває ванну кімнату
- Підсушує вологе повітря
- Слугує окрасою приміщення
- Сушить рушники
Переваги рушникосушарки електричної 500х500 NAVIN Змійовик
- Зручність експлуатації
- Надійність
- Безпека
- Гарантія
- Поєднання ціна - якість
- Елегантний дизайн
- Відсутність блукаючих струмів
ЗАМОВТЕ, у нас рушникосушарку електричну 500х500 NAVIN Змійовик - прямо ЗАРАЗ!!!

Що ви отримаєте, придбавши, у нас, рушникосушарку електричну 500х500 NAVIN Змійовик
- Тепло у приміщенні
- Відсутність вологості
- Теплі рушники нагріті на рушникосушарці
- Можливість сушити речі після прання
- Приємний мікроклімат
- Затишок та комфорт для вас та ваших близьких
Чому варто купити рушникосушарку електричну 500х500 NAVIN Змійовик, у НАС!
- Доступні ціни
- Акції та знижки
- Індивідуальний підхід до клієнта
- Висока якість виробів
- Великий асортимент
- Робота на замовлення
- Понад двадцять років на ринку
- Тисячі задоволених клієнтів
Звертайтесь з питаннями https://proektkomfort.com
Оформляйте замовлення – ми раді задовольнити Ваші потреби!
Покупки з https://proektkomfort.com приємні та позитивні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 56 Вт |
| Робоча температура | 55 град. |
| Кількість секцій | 3 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | Бічне |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Міжосьова відстань | 470 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




